top of page

O Firmie

Nazywam się Agata Dutkiewicz i jestem dyplomowanym technikiem dentystycznym.

 

Moje laboratorium protetyczne zostało założone w 2011 roku i szybko ugruntowało swoją pozycję na rynku oraz zdobyło zaufanie wśród wielu lekarzy i pacjentów. 

Jako jednoosobowa pracownia wypełniłam niszę, jaką było zapotrzebowanie na protetyka o indywidualnym podejsciu do klienta. Przebyte liczne kursy i szkolenia zaowocowały usługami wysokiej jakości, w skład których wchodzi nie tylko tworzenie nowych uzupełnień protetycznych ale i ich naprawa oraz korekta. Każda wykonywana przeze mnie praca jest objęta roczną gwarancją, co zapewnia Państwu szybką naprawę lub zrobienie nowego uzupełnienia.

W laboratorium pracuję na sprzętach i materiałach renomowanych i sprawdzonych firm, dzięki czemu nie zdarzają się pacjenci z uczuleniami lub podrażnieniami w jamie ustnej. Nie korzystam z pracy innych podwykonawców - każde uzupełnienie protetyczne (na poziomie laboratoryjnym) wykonuję sama od początku do końca dzięki czemu z czystym sumieniem mogę zagwarantować jego jakość.

Wszystkie prace wykonane są z zachowaniem reżimu sanitarnego a ostateczny produkt zostaje zdezynfekowany, szczelnie zapakowany w woreczek foliowy oraz specjalistyczne pudełko przeznaczone do przechowywania protez zębowych.

w razie pytań zachęcam do kontaktu

Agata Dutkiewicz
bottom of page